Gå til hovedindhold

Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker

AclimaTøjEAN: 7034041099078
Pris fra 1.399 krtil 1.999,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 600,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker
1.399 kr
Til butik
Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker billede

Produktinformation

Aclima Fleecewool Jacket til Mænd - varm, blød og prisvindende!

Produktspecifikationer

Mærke: Aclima
Kategori: Fleecejakker
Farve: Sort
Størrelse: XL
EAN: 7034041099078
Varenr.: AC-107488-123-XL
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Aclima Fleecewool Jakke Jet Black
-20%1.599 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aclima Fleecewool Jakke Jet Black billede

Produktinformation

FleeceWool Jacket er designet med fuld lynlås, ærmehul til tommelfinger og mange praktiske lommer til opbevaring - 2 sidelommer, 1 bryst og en øverst på venstre arm, alle med lynlås. Jakken har lav krave, tætsiddende pasform og broderet logo på brystet. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aclima
EAN: 7034041099078
Varenr.: 72841
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Aclima Fleecewool Jacket M XL
-20%1.599 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Aclima Mens FleeceWool Jacket (Sort (JET BLACK) X-large)
1.999 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Aclima FleeceWool Jacket Mens, Jet Black
1.999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.399 kr1.399 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk1.599 kr1.599 krKøb
3Outdoor i Centrum1.599 kr1.599 krKøb
4Friluftsland.dk1.999 kr1.999 krKøb
5Pro Outdoor1.999,95 kr1.999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker

PriceData har fulgt prisen på Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.599 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL - Fleecejakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.399 kr200 kr (13%)
23. maj 20261.599 kr200 kr (14%)
2. maj 20261.399 kr600 kr (30%)
1. maj 20261.999 kr400 kr (25%)
27. apr. 20261.599 kr200 kr (14%)
23. apr. 20261.399 kr200 kr (13%)
22. apr. 20261.599 kr200 kr (14%)
24. mar. 20261.399 kr200 kr (13%)
23. mar. 20261.599 kr200 kr (14%)
12. mar. 20261.399 kr200 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret