Gå til hovedindhold

Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm

AcerComputerskærmeEAN: 4711121896194
Pris fra 4.743 krtil 4.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.453 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4743 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm
4.743 kr
Til butik
Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm billede

Produktinformation

Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx - XV2 Series - LED-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 UHD @ 160 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: UM.JX2EE.301
EAN: 4711121896194
Varenr.: 1002227957
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm
4.869 kr
Til butik
Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm billede

Produktinformation

Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 4K Gaming Skærm Oplev en ny dimension af gaming med Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx, en 32” skærm, der leverer en fantastisk 4K-opløsning (3840 x 2160). Designet til hardcore gamere, tilbyder denne skærm en lynhurtig

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4711121896194
Varenr.: 80246
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" 4K 160 Hz - Acer Nitro XV322QK V3 (IPS, HDR400)
-4%4.899 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 32" 4K 160 Hz - Acer Nitro XV322QK V3 (IPS, HDR400) billede

Produktinformation

Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx - XV2 Series - LED-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 UHD @ 160 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sortGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync PremiumBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.57 cm x 26.7 cm x 56.03 cm - med standerEgenskaber: Acer Adaptive Contrast Management (ACM)3-sidet kantløs698 x 392 mm aktivt displayområde10-bit(8-bit + FRC) Color DepthFarve: SortFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 95% DCI-P3Formatforhold: 16:9Gaming: JaHDR-certificering: DisplayHDR 400Kontrastforhold: 1000:1 / 100000000:1 (dynamisk)Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 400 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.18 mmResponstid: 1 ms05 ms (grå til grå min)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: UHD 3840 x 2160 ved 160 HzSynlig diameter: 31.5"Vandret synsvinkel: 178AudioType: HøjtalereUdgangseffekt/kanal: 2 WattForbindelseInterface: 2 x HDMI | DisplayPort 1.4 | Audio line-ud...

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Skærme
Vægt: 5g
EAN: 4711121896194
Varenr.: 1814157
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" 4K 160 Hz - Acer Nitro XV322QK V3 (IPS, HDR400)
-4%4.919 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.743 kr4.743 krKøb
2Ultrashop4.869 kr4.869 krKøb
3Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
4Vivas DK4.919 kr4.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm

PriceData har fulgt prisen på Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.317 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 5.030 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.675 kr.

Den nuværende pris på 4.743 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Acer Nitro XV322QK V3bmiiphx 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 160Hz Pivot Skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.743 kr286 kr (6%)
29. maj 20264.457 kr286 kr (6%)
24. maj 20264.743 kr286 kr (6%)
23. maj 20264.457 kr286 kr (6%)
15. maj 20264.743 kr286 kr (6%)
14. maj 20264.457 kr286 kr (6%)
26. apr. 20264.743 kr290 kr (7%)
25. apr. 20264.453 kr290 kr (6%)
11. apr. 20264.743 kr164 kr (4%)
10. apr. 20264.579 kr124 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret