Gå til hovedindhold

Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15

AcerNetværkEAN: 4711474173720
Pris fra 1.799 krtil 2.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.638 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Connect M6E 5G Mobilt hotspot Ekstern
1.799 kr
Til butik
Acer Connect M6E 5G Mobilt hotspot Ekstern billede

Produktinformation

Acer Connect M6E - Mobilt hotspot - 5G LTE - Wi-Fi 6E, 802.11axe - IP68

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: FF.G2VTA.001
EAN: 4711474173720
Varenr.: 1003051518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15
1.905 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Connect M6E 5G Mobilt hotspot Ekstern
2.039 kr
Til butik
Acer Connect M6E 5G Mobilt hotspot Ekstern billede

Produktinformation

Acer Connect M6E 5G Mobilt Hotspot Ekstern Oplev en hurtigere og mere pålidelig internetforbindelse med Acer Connect M6E 5G Mobilt Hotspot. Dette avancerede mobile hotspot giver dig mulighed for at forbinde flere enheder til 5G-netværk, uanset hvor du er.

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Mobilnetværksenheder
EAN: 4711474173720
Varenr.: 92329
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Connect M6E Mobile WiFi
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.799 kr1.799 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.905 kr1.905 krKøb
3Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb
4Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15

PriceData har fulgt prisen på Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.638 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 2.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.848 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Acer - Mobilt hotspot - 5G LTE - 3.27 Gbps - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, NFC - med 1GB Data - for Acer P1258, P1358, P1558, P5550, S1287, S1387, XL2521 Chromebook Tab 311 Nitro V 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.799 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.798 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.799 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.798 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.799 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.798 kr95 kr (6%)
5. maj 20261.703 kr6 kr (0%)
3. maj 20261.697 kr6 kr (0%)
2. maj 20261.703 kr6 kr (0%)
30. apr. 20261.697 kr102 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret