Gå til hovedindhold

Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M

AbusCykelhjelmeEAN: 4003318047183
Pris fra 348 krtil 499,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 151,95 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
ABUS Skurb kid, cykelhjelm, junior, hvid
-30%348 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Skurb kid, cykelhjelm, junior, hvid billede

Produktinformation

ABUS Skurb Kid er en cykelhjelm, der er udviklet til brug ved cykling, skateboarding og løbehjul. Hjelmen har en robust yderskal, der er fastgjort til det stødabsorberende materiale ved hjælp af In-Mold-processen. Dette giver en stabil hjelm, der beskytte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
Farve: White
Størrelse: 50-55cm
EAN: 4003318047183
Varenr.: 33935-37431-98762
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
ABUS Skurb kid, cykelhjelm, junior, hvid
-30%348 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Skurb Kid, white crowns M
-30%349,3 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Hjelm Skurb Kid, white crowns M billede

Produktinformation

In-Mold der giver permanent forbindelse mellem den udvendige skal og det stødabsorberende hjelmmateriale (EPS) Zoom Ace Kids: finjusterbart, højdejusterbart justeringssystem med skridsikkert justeringshjul til individuel pasform Hjelm velegnet til hesteha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm
Farve: Hvid
EAN: 4003318047183
Varenr.: 04718
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Skurb Kid White Crowns Børnehjelm - Medium (50-55 cm)
-27%363 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M
369 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hjelm Skurb Kid, white crowns, M
369 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hjelm Skurb Kid, str. M - White Crowns
499 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abus Cykelhjelm - Skurb Kid - White Crowns
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk348 kr348 krKøb
2AktivVinter.dk348 kr348 krKøb
3Ladcyklen.dk349,3 kr349,3 krKøb
4eCykelhjelm DK363 kr402 krKøb
5Cykelpartner.dk369 kr369 krKøb
6BabySam DK369 kr369 krKøb
7Pixizoo DK499 kr499 krKøb
8Kids-world.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M

PriceData har fulgt prisen på Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M i 167 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - White crowns - Str. M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026348 kr3 kr (1%)
24. maj 2026345 kr1 kr (0%)
23. maj 2026346 kr1 kr (0%)
21. maj 2026347 kr1 kr (0%)
8. maj 2026348 kr77,75 kr (29%)
5. maj 2026270,25 kr53,25 kr (25%)
27. mar. 2026217 kr54 kr (20%)
28. dec. 2025271 kr8 kr (3%)
26. dec. 2025279 kr10 kr (3%)
17. dec. 2025289 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret