Gå til hovedindhold

Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm)

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318817311
Pris fra 1.449 krtil 1.843 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 394 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.282 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1449 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm)
-36%1.449 kr
Før 2.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm) billede

Produktinformation

Størrelse: S (51-55), M (52-58), L (59-61) Produktdetaljer S (PDF) Produktdetaljer M (PDF) Produktdetaljer L (PDF)

Produktspecifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Bicycle Helmets
Størrelse: Small (51-55 cm)
EAN: 4003318817311
Varenr.: 54229909635417
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Airbreaker, polar white shiny S
-30%1.574,3 kr
Før 2.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Hjelm Airbreaker, polar white shiny S billede

Produktinformation

AirBreaker er ABUS' nye ultra-letvægts hjelm til landevejen. Den er udviklet i tæt samarbejde med vores samarbejdspartner Movistar. Hjelmen kombinerer perfekt ventilation med optimal aerodynamik. Det innovative Multi Speed design tilbyder ventilation som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm
Farve: Hvid
EAN: 4003318817311
Varenr.: 81731
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus AirBreaker - Cykelhjelm - Hvid - Str. 51-55cm
1.578 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABUS AirBreaker, Åben hjelm, I-form konstruktion
1.843 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1eCykelhjelm DK1.449 kr1.449 krKøb
2Ladcyklen.dk1.574,3 kr1.574,3 krKøb
3Cykelpartner.dk1.578 kr1.578 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.843 kr1.843 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm)

PriceData har fulgt prisen på Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.282 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.406 kr.

Den nuværende pris på 1.449 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Small (51-55 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.449 kr167 kr (13%)
1. jun. 20261.282 kr167 kr (12%)
31. maj 20261.449 kr167 kr (13%)
13. maj 20261.282 kr167 kr (12%)
18. apr. 20261.449 kr85 kr (6%)
17. apr. 20261.364 kr5 kr (0%)
16. apr. 20261.369 kr5 kr (0%)
15. apr. 20261.374 kr5 kr (0%)
13. apr. 20261.379 kr5 kr (0%)
18. mar. 20261.384 kr65 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret