Gå til hovedindhold

Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm)

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318817328
Pris fra 1.449 krtil 1.578 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 6. maj

Sammenlign priser på Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1449 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm)
-36%1.449 kr
Før 2.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm) billede

Produktinformation

Størrelse: S (51-55), M (52-58), L (59-61) Produktdetaljer S (PDF) Produktdetaljer M (PDF) Produktdetaljer L (PDF)

Produktspecifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Bicycle Helmets
Størrelse: Medium (52-58 cm)
EAN: 4003318817328
Varenr.: 54229909668185
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus AirBreaker - Hvid
-30%1.573 kr
Før 2.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus AirBreaker - Hvid billede

Produktinformation

AirBreaker er ABUS' nye ultra-letvægts hjelm til landevejen. Den er udviklet i tæt samarbejde med vores samarbejdspartner Movistar. Hjelmen kombinerer perfekt ventilation med optimal aerodynamik. Det innovative Multi Speed design tilbyder ventilation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
EAN: 4003318817328
Varenr.: 81732
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Airbreaker, polar white shiny M
-30%1.574,3 kr
Før 2.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Hjelm Airbreaker, polar white shiny M billede

Produktinformation

AirBreaker er ABUS' nye ultra-letvægts hjelm til landevejen. Den er udviklet i tæt samarbejde med vores samarbejdspartner Movistar. Hjelmen kombinerer perfekt ventilation med optimal aerodynamik. Det innovative Multi Speed design tilbyder ventilation som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm
Farve: Hvid
EAN: 4003318817328
Varenr.: 81732
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus AirBreaker - Cykelhjelm - Hvid - Str. 52-58cm
1.578 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1eCykelhjelm DK1.449 kr1.449 krKøb
2Cykelexperten.dk1.573 kr1.573 krKøb
3Ladcyklen.dk1.574,3 kr1.574,3 krKøb
4Cykelpartner.dk1.578 kr1.578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm)

PriceData har fulgt prisen på Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.413 kr.

Den nuværende pris på 1.449 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Abus Airbreaker Polar White cykelhjelm - Medium (52-58 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.449 kr100 kr (7%)
6. maj 20261.349 kr100 kr (7%)
18. apr. 20261.449 kr85 kr (6%)
17. apr. 20261.364 kr5 kr (0%)
16. apr. 20261.369 kr5 kr (0%)
15. apr. 20261.374 kr5 kr (0%)
14. apr. 20261.379 kr30 kr (2%)
10. apr. 20261.349 kr35 kr (3%)
18. mar. 20261.384 kr65 kr (4%)
17. mar. 20261.449 kr65 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret