Gå til hovedindhold

Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter

AbenaRengøringsmidlerEAN: 5703538265754
Pris fra 19 krtil 20,34 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1,34 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vådserviet, ABENA, Z-fold, 18x20cm, 80 stk./pakke, uden farve og parfume, med plastik låg, engangs
19 kr
Til butik
Vådserviet, ABENA, Z-fold, 18x20cm, 80 stk./pakke, uden farve og parfume, med plastik låg, engangs billede

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Vådservietter
Farve: 1
Artikel nr.: 659710
EAN: 5703538265754
Varenr.: 21033935
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter
20,34 kr
Til butik
Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter billede

Produktinformation

Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg ABENAs Vådservietter til personlig hygiejne er fremstillet i polyester og viskose, hvilket gør dem ekstra bløde og behagelige mod huden. Vores vådservietter er et rigtig godt alternativ til den t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Servietter
EAN: 5703538265754
Varenr.: 47170961375569

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK19 kr58 krKøb
2Sikkerhedsgiganten20,34 kr20,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter

PriceData har fulgt prisen på Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter i 179 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Abena vådserviet parfumefri 80 stk. - 18x20cm, med plastlåg | Servietter | Håndservietter | Servietter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202619 kr1,34 kr (7%)
5. maj 202620,34 kr1,34 kr (7%)
30. apr. 202619 kr1,34 kr (7%)
24. apr. 202620,34 kr
23. apr. 202621 kr1,87 kr (10%)
20. apr. 202619,13 kr1,87 kr (9%)
19. apr. 202621 kr1,87 kr (10%)
2. apr. 202619,13 kr1,87 kr (9%)
1. apr. 202621 kr1,87 kr (10%)
11. mar. 202619,13 kr1,87 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret