Gå til hovedindhold

Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015

AbenaHårfarveEAN: 5703538937613
Pris fra 25 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74,95 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Undersøgelseshandske, ABENA Classic, S, klar, vinyl, pudderfri - (100 stk.)
25 kr
Til butik
Undersøgelseshandske, ABENA Classic, S, klar, vinyl, pudderfri - (100 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Handsker
Farve: 1
Artikel nr.: 4424
EAN: 5703538937613
Varenr.: 24824238
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Vinylhandske Pudderfri S Klar 100 stk
46,19 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015
51,81 kr
Til butik
Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 billede

Produktinformation

Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri er en høj kvalitets vinylhandske, der er specielt designet til engangsbrug. Denne handske er velegnet til en bred vifte af anvendelser, såsom rengøring, ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Handsker
EAN: 5703538937613
Varenr.: 47052816908625
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
ABENA Vinylhandskar 100-pack Small
55 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abena - Engangshandsker I Vinyl - Pudderfri - Str. S - 100 Stk.
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK25 kr64 krKøb
2Hertels Boresko46,19 kr46,19 krKøb
3Sikkerhedsgiganten51,81 kr51,81 krKøb
4Lyko DK55 kr55 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015

PriceData har fulgt prisen på Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / S | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202625 kr2,5 kr (9%)
16. maj 202627,5 kr18,69 kr (40%)
2. maj 202646,19 kr18,69 kr (68%)
1. maj 202627,5 kr18,69 kr (40%)
30. apr. 202646,19 kr5,62 kr (11%)
24. apr. 202651,81 kr
23. apr. 202652,44 kr
22. apr. 202651,81 kr15,28 kr (42%)
21. apr. 202636,53 kr8,53 kr (30%)
20. apr. 202628 kr24,44 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret