Gå til hovedindhold

Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015

AbenaHårfarveEAN: 5703538937651
Pris fra 40,01 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59,94 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.01 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Undersøgelseshandske, ABENA Classic, M, klar, vinyl, pudderfri - (100 stk.)
40,01 kr
Til butik
Undersøgelseshandske, ABENA Classic, M, klar, vinyl, pudderfri - (100 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Handsker
Farve: 2
Artikel nr.: 4425
EAN: 5703538937651
Varenr.: 7347429
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015
51,81 kr
Til butik
Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 billede

Produktinformation

Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri er en høj kvalitets vinylhandske, der er specielt designet til engangsbrug. Denne handske er velegnet til en bred vifte af anvendelser, såsom rengøring, ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Handsker
EAN: 5703538937651
Varenr.: 47052817760593
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
ABENA Vinylhandskar 100-pack Medium
55 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Vinylhandske Pudderfri M Klar 100 stk
68,69 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abena - Engangshandsker I Vinyl - Pudderfri - Str. M - 100 Stk.
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK40,01 kr79,01 krKøb
2Sikkerhedsgiganten51,81 kr51,81 krKøb
3Lyko DK55 kr55 krKøb
4Hertels Boresko68,69 kr68,69 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015

PriceData har fulgt prisen på Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 40,01 kr er 14% over normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Abena Classic engangshandske vinyl klar pudderfri - Klar / M | Handsker | AQL 1.5 | EN 16523-1: 2015 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202640,01 kr11,8 kr (23%)
12. maj 202651,81 kr3,19 kr (6%)
11. maj 202655 kr3,19 kr (6%)
5. maj 202651,81 kr11,8 kr (29%)
30. apr. 202640,01 kr
22. apr. 202639,85 kr3 kr (8%)
21. apr. 202636,85 kr6,14 kr (20%)
15. apr. 202630,71 kr1,71 kr (6%)
5. apr. 202629 kr1 kr (3%)
2. mar. 202630 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret