Gå til hovedindhold

ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65

ABBEludstyrEAN: 6410016125200
Pris fra 24,85 krtil 230 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 205,15 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24,19 kr 14. apr.

Sammenlign priser på ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24.85 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Membrandåse Hvid/Ip65 Ap75
24,85 kr
Til butik
Membrandåse Hvid/Ip65 Ap75 billede

Produktinformation

Forgreningsdåserne fra ABB er halogenfrie Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65 Søgetermer: 5421530060 - 2TKA140010G1 - 5421530060 - 6410016125200

Produktspecifikationer

Mærke: Abb
Kategori: Plumbing
EAN: 6410016125200
Varenr.: 8014667776322
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Membrandåse hvid/ip65 ap75
26,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65
26,43 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Forgreningsdåse Ensto Ap75 Hvid Ip65, 38x75x75mm
28 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forgreningsdse AP75 75x75 mm
28,5 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
5 stk ABB AP75 forgreningsdåse på 75x75x38 mm i hvid
195 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 stk ABB AP75 forgreningsdåse, 75x75x38 mm, hvid
215 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 stk ABB AP9 forgreningsdåse, 75x75x38 mm, hvid
230 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
5 stk ABB AP9 forgreningsdåse, 75x75x38 mm, hvid
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk24,85 kr24,85 krKøb
2MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK26,43 kr65,43 krKøb
4Elvvs.dk28 kr28 krKøb
5WATTOO.DK28,5 kr28,5 krKøb
6LavprisEl195 kr195 krKøb
7Greenline215 kr215 krKøb
8BilligVVS DK230 kr230 krKøb
9LavprisVVS230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65

PriceData har fulgt prisen på ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 23,2 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 24,85 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for ABB Forgreningsdåse AP75 2,5 hvid hxbxd: 38x75x75 mm halogenfri med 10 membraner, IP 65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202624,85 kr1,4 kr (5%)
2. jun. 202626,25 kr1,4 kr (6%)
1. jun. 202624,85 kr1,4 kr (5%)
31. maj 202626,25 kr
20. maj 202625,32 kr
19. maj 202626,25 kr
25. apr. 202625,32 kr
18. apr. 202625,02 kr
15. apr. 202624,56 kr
14. apr. 202624,19 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret