Gå til hovedindhold

JO Safety ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm

Pris fra 150 krtil 158 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102,59 kr 14. maj

Sammenlign priser på ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - ABA-central - Plast - 140 x 420 mm
150 kr
Til butik
Brandskilt - ABA-central - Plast - 140 x 420 mm billede

Produktinformation

En røgventilation er en vigtig del af virksomhedens sikkerhed, eftersom danske statistikker viser røgen kræver flere ofre end selve ilden. Det er derfor obligatorisk at røgen fjernes, hvis bygningen bryder i brand, hvorfor det er vigtigt at opsætte brands...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Flood, Fire & Gas Safety
Farve: Signalrød
Størrelse: 140 mm x 420 mm
EAN: 5708387141143
Varenr.: H491PE
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm
158 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JO Safety DK150 kr150 krKøb
2CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm

PriceData har fulgt prisen på ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 102,59 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 46% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ABA-central påbudsskilt plast ( 1/2A3) rød 140 x 420 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026150 kr20 kr (15%)
20. maj 2026130 kr12,5 kr (9%)
15. maj 2026142,5 kr39,91 kr (39%)
14. maj 2026102,59 kr39,91 kr (28%)
27. apr. 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
26. apr. 2026150 kr7,5 kr (5%)
25. apr. 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. apr. 2026150 kr7,5 kr (5%)
21. apr. 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
17. apr. 2026150 kr7,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret