Gå til hovedindhold

AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN))

AB CampingFriluftslivEAN: 7391263402025
Pris fra 23 krtil 30 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN)) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN))
-21%23 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN)) billede

Produktinformation

AB Camping Stor Mugg 8 dl er fremstillet i BPA‑fri plastic, tåler både varme og kolde drikke, og er gjort praktisk med en integreret måleskala inde i koppen. Den pladsbesparende form og ergonomiske hank gør den let at pakke og bruge - perfekt til tu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AB Camping
Kategori: Efterårsferie
Farve: Grøn (ARMY GREEN)
EAN: 7391263402025
Varenr.: 7391263402025
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stor Mugg 8dl.
29,95 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stor Mugg 0,8 Liter, Oliven
29,95 kr
Til butik
Stor Mugg 0,8 Liter, Oliven billede

Produktinformation

Stor Mugg 0,8 Liter Den klassiske Dybe Tallerken til f.eks. vandreturen. Anvendelig både som kop eller til et måltid mad. Lavet i en slagfast plast der giver en lang levetid. Der er en lille hank der gør den nem at holde i, og med et hul der gør de

Produktspecifikationer

Mærke: AB Camping
Kategori: Bestik og Madkar
EAN: 7391263402025
Varenr.: 888-48-12005
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stor Mugg 0,8L Grøn
30 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stor Mugg 8 dl.
30 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stor Mugg 8 dl. - Oliven
30 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk23 kr23 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk29,95 kr29,95 krKøb
3Pro Outdoor29,95 kr29,95 krKøb
4Outdoor i Centrum30 kr30 krKøb
5Outmore.dk30 kr30 krKøb
6MAXiPRO30 kr30 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN))

PriceData har fulgt prisen på AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN)) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 29,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for AB Camping Stor Mugg 8 dl (Grøn (ARMY GREEN)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202623 kr6,95 kr (23%)
24. maj 202629,95 kr6,95 kr (30%)
20. maj 202623 kr6 kr (21%)
8. maj 202629 kr
7. maj 202629,95 kr
29. apr. 202629 kr2 kr (7%)
13. apr. 202627 kr2 kr (7%)
11. apr. 202629 kr
10. apr. 202629,95 kr
8. apr. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret