Gå til hovedindhold

A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem

Pris fra 159 krtil 216 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 20. maj

Sammenlign priser på A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A945S
159 kr
Til butik
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A945S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Viskerblade
Farve: 1
Artikel nr.: 3397007945
EAN: 4047025252355
Varenr.: 6660237
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A945S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 650+400mm
-10%189 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem
197 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bosch Aerotwin Flatblade viskerblade sæt A945S
216 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
2Viskerbladet.dk189 kr189 krKøb
3KN-Auto.dk197 kr197 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge216 kr216 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem

PriceData har fulgt prisen på A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem i 181 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for A945S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 65+40cm passer til Seat Leon fra årg. 2012 og frem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026159 kr15 kr (10%)
20. maj 2026144 kr7 kr (5%)
19. maj 2026151 kr1 kr (1%)
18. maj 2026152 kr7 kr (4%)
8. maj 2026159 kr2 kr (1%)
6. maj 2026161 kr2 kr (1%)
5. maj 2026163 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026161 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026162 kr27 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret