Gå til hovedindhold

A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm

Pris fra 232 krtil 297 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187,11 kr 1. maj

Sammenlign priser på A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Aerotwin Viskerblade sæt A538S
232 kr
Til butik
Bosch Aerotwin Viskerblade sæt A538S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Viskerblade
Farve: 1
Artikel nr.: 3397007538
EAN: 4047024642041
Varenr.: 5322723
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm
-3%239 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A538S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 650+400mm
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bosch Aerotwin Flatblade viskerblade sæt A538S
297 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2KN-Auto.dk239 kr239 krKøb
3Viskerbladet.dk249 kr249 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge297 kr297 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm

PriceData har fulgt prisen på A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm i 112 dage. Laveste pris i perioden er 187,11 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for A538S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 65+40cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026232 kr22 kr (10%)
26. maj 2026210 kr3 kr (1%)
25. maj 2026213 kr2 kr (1%)
23. maj 2026211 kr1 kr (0%)
22. maj 2026212 kr1 kr (0%)
21. maj 2026211 kr1 kr (0%)
19. maj 2026210 kr1 kr (0%)
18. maj 2026211 kr26 kr (11%)
15. maj 2026237 kr20 kr (9%)
14. maj 2026217 kr29,89 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret