Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo

EL-GrossistenSanitetEAN: 5702752491543
Pris fra 64,11 krtil 79,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,39 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.11 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
90 x 75 mm Overgang grå Plastmo
64,11 kr
Til butik
90 x 75 mm Overgang grå Plastmo billede

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo A/S
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 5249154
EAN: 5702752491543
Varenr.: 8455365
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plastmo overgang Ø90x75mm, grå
68,03 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Plastmo overgang, 90x75 mm, gr
79,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64,11 kr103,11 krKøb
2EL-GROSSISTEN68,03 kr68,03 krKøb
3WATTOO.DK79,5 kr79,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo

PriceData har fulgt prisen på 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo i 173 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 77 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 64,11 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for 90 x 75 mm Overgang grå Plastmo de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 202664,11 kr3,92 kr (6%)
21. mar. 202668,03 kr8,97 kr (12%)
20. mar. 202677 kr8,97 kr (13%)
17. mar. 202668,03 kr8,97 kr (12%)
16. mar. 202677 kr8,97 kr (13%)
4. mar. 202668,03 kr
3. mar. 202669 kr
27. feb. 202668,03 kr3,03 kr (5%)
24. feb. 202665 kr3,03 kr (4%)
10. feb. 202668,03 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret