Gå til hovedindhold

Schneider Electric 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød

Schneider ElectricKablerEAN: 7315882420109
Pris fra 95 krtil 129 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 24. apr.

Sammenlign priser på 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
8 stk PVC isoleringstape 19 mm x 20 m i rød
95 kr
Til butik
8 stk PVC isoleringstape 19 mm x 20 m i rød billede

Produktinformation

DIY isoleringstape fra Schneider ElectricIsoleringstape fra Schneider Electric fremstillet af PVC, hvilket gør tapen selvslukkende i tilfælde af brand. Tapen har mange anvendelsesområder, herunder elektrisk isolering, mærkning, beskyttelse af rør og kabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: red
Størrelse: 19 mm x 20 m
EAN: 7315882420109
Varenr.: 9139152833
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød
119 kr
Til butik
8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød billede

Produktinformation

Isoleringstape fra Schneider Electric fremstillet af PVC, hvilket gør tapen selvslukkende i tilfælde af brand. Tapen har mange anvendelsesområder, herunder elektrisk isolering, mærkning, beskyttelse af rør og kabel, tætning, VVS-arbejde, fixering.Pakken i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: red
Størrelse: 19 mm x 20 m
EAN: 7315882420109
Varenr.: 9139152833
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød
129 kr
Til butik
8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød billede

Produktinformation

Isoleringstape - uimodtagelig for flammer Schneider PVC isoleringstape med 19 millimeter bredde og 20 meter i længde. Pakken indeholder 1 rulle isoleringstape i farven rød. Tapen er flammehæmmende, hvilket betyder den er selvslukkende i tilfælde af brand.

Produktspecifikationer

Kategori: Lim
Farve: red
Størrelse: 19 mm x 20 m
EAN: 7315882420109
Varenr.: 9139152833
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
8 stk PVC isoleringstape 19 mm x 20 m i rød
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl95 kr95 krKøb
2Greenline119 kr119 krKøb
3BilligVVS DK129 kr129 krKøb
4LavprisVærktøj129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød

PriceData har fulgt prisen på 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød i 146 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for 8 stk Schneider PVC isoleringstape, 19 mm x 20 m, rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202695 kr24 kr (20%)
11. maj 2026119 kr24 kr (25%)
3. maj 202695 kr6 kr (7%)
24. apr. 202689 kr6 kr (6%)
23. apr. 202695 kr6 kr (7%)
2. mar. 202689 kr23 kr (21%)
1. mar. 2026112 kr23 kr (26%)
7. feb. 202689 kr20 kr (18%)
6. feb. 2026109 kr20 kr (22%)
1. feb. 202689 kr20 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret