Gå til hovedindhold

Purus 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør

PurusSanitetEAN: 7391543520609
Pris fra 42 krtil 68,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26,75 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 27. maj

Sammenlign priser på 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør
42 kr
Til butik
64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør billede

Produktspecifikationer

Mærke: PURUS
Kategori: Gulvafløb
Farve: 1
Artikel nr.: 170222-062
EAN: 7391543520609
Varenr.: 3506046
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rr
44 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus kombi-nippel, 64/58 + 50/40 mm
44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Kombinippel purus 64/58-50/40
52 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus kombi-nippel, 64/58 + 50/40 mm
68,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
2WATTOO.DK44 kr44 krKøb
3Elvvs.dk44 kr44 krKøb
4Proshop DK52 kr91 krKøb
5vvsfittings.dk68,75 kr68,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør

PriceData har fulgt prisen på 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør i 182 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for 64/58-50/40 mm Kombinippel gummi TPE til PVC og MA rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202642 kr2,44 kr (6%)
29. maj 202639,56 kr1,56 kr (4%)
27. maj 202638 kr1,56 kr (4%)
24. maj 202639,56 kr2,44 kr (6%)
23. maj 202642 kr2,44 kr (6%)
7. maj 202639,56 kr2,44 kr (6%)
6. maj 202642 kr2,44 kr (6%)
23. apr. 202639,56 kr3,44 kr (8%)
22. apr. 202643 kr3,44 kr (9%)
19. apr. 202639,56 kr3,44 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret