Gå til hovedindhold

LEDlife 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

Pris fra 246 krtil 393,71 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 147,71 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED Troldtekt Skinne 60 cm - 19W, planforsnket, 24V 3000K - Akustilight
246 kr
Til butik
LED Troldtekt Skinne 60 cm - 19W, planforsnket, 24V 3000K - Akustilight billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: WATTOO.DK Belysning LED Armatur LED til troldtekt
EAN: 5744002525752
Varenr.: 9903001171
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
246 kr
Til butik
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Akustilight 60 cm fra LEDlife, perfekt til Troldtekt og Fibrotech lofter. Nem plug and play løsning, der passer perfekt mellem Troldtekt, FibroTech, akustik- eller gipsplader. Kan monteres let uden brug af værktøj, kræver ikke tilpasning af loftsplade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Akustilight
EAN: 5744002525752
Varenr.: 4550
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
259 kr
Til butik
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevaringsrum (100 lux)Garage (min 200 lux)Industrielt arbejde (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)10 m21 stk.2 stk.3 stk.5 stk.25 m23 stk.5 stk.8 stk.12 stk.100 m28 stk.16 stk.24 stk.39 stk.500...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Akustilight
EAN: 5744002525752
Varenr.: 4550
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LED lysskinne 19W 60 cm 3000K til Troldtekt og akustikloft, 24V
393,71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK246 kr246 krKøb
2DetLED.dk246 kr246 krKøb
3MrPerfect DK - LED Mega Store259 kr259 krKøb
4EL-NETSALG393,71 kr393,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm i 4 dage. Den nuværende pris er 246 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026246 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret