Gå til hovedindhold

LEDlife 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral

Pris fra 246 krtil 393,71 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 147,71 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral
-5%246 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Akustilight 60 cm fra LEDlife, perfekt til Troldtekt og Fibrotech lofter. Nem plug and play løsning, der passer perfekt mellem Troldtekt, FibroTech, akustik- eller gipsplader. Kan monteres let uden brug af værktøj, kræver ikke tilpasning af loftsplade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Akustilight
EAN: 5744002525769
Varenr.: 4550
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral
259 kr
Til butik
60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevaringsrum (100 lux)Garage (min 200 lux)Industrielt arbejde (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)10 m21 stk.2 stk.3 stk.5 stk.25 m23 stk.5 stk.8 stk.12 stk.100 m28 stk.16 stk.24 stk.39 stk.500...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Akustilight
EAN: 5744002525769
Varenr.: 4550
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED Troldtekt Skinne 60 cm - 19W, planforsnket, 24V 4000K - Akustilight
259 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED lysskinne 19W 60 cm 4000K til Troldtekt og akustikloft, 24V
393,71 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LED lysskinne 19W 60 cm 4000K til Troldtekt og akustikloft, 24V
393,71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk246 kr246 krKøb
2MrPerfect DK - LED Mega Store259 kr259 krKøb
3WATTOO.DK259 kr259 krKøb
4EL-GROSSISTEN393,71 kr393,71 krKøb
5EL-NETSALG393,71 kr393,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral

PriceData har fulgt prisen på 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral i 156 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for 60 cm LED Troldtekt Skinne - 19W, Akustilight, Planforsænket, 24V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Neutral de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026246 kr13 kr (5%)
24. maj 2026259 kr13 kr (5%)
15. maj 2026246 kr13 kr (5%)
14. maj 2026259 kr13 kr (5%)
11. mar. 2026246 kr13 kr (5%)
10. mar. 2026259 kr13 kr (5%)
5. jan. 2026246 kr13 kr (5%)
4. jan. 2026259 kr13 kr (5%)
1. jan. 2026246 kr13 kr (5%)
31. dec. 2025259 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret