Gå til hovedindhold

Pm Flex 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter)

Pm FlexEludstyrEAN: 7332367960004
Pris fra 25 krtil 1.618 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.593 kr (98% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Flexrør 50mm halogenfri grå rg25
25 kr
Til butik
Flexrør 50mm halogenfri grå rg25 billede

Produktinformation

Halogenfri flexrør er fremstillet af polypropylen, velegnet til indmuring, klarer tryk op til 750 NKonstruktionsstandardEN 61386-1:2004, EN 61386-22:2004, EN 50267-2-1:1999 og EN 50267-2-2:1999Brandtekniske specifikationerIEC 61034-2:1997Mekaniske specifi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pm Flex
Kategori: korrugeret plastrør
Farve: grå
EAN: 7332367960004
Varenr.: 5430502076
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabelrør flex unite 50MM SPEED LSZH R25
26,78 kr
Til butik
Kabelrør flex unite 50MM SPEED LSZH R25 billede

Produktinformation

Halogenfrie metermærkede flexrør, godkendt til installation indendør -25 ° C til + 90 ° C. Røret skal beskyttes mod direkte UV-lys. Speed ??er et lavfriktionsrør med et specielt udviklet inderside, der reducerer friktionen markant sammenlignet med alminde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Lyskilder
EAN: 7332367960004
Varenr.: 15842167521615
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flexrør Halogenfrit 50mm Hf Grå Rg25
28 kr
Til butik
Flexrør Halogenfrit 50mm Hf Grå Rg25 billede

Produktinformation

Halogenfri flexrør er fremstillet af polypropylen, velegnet til indmuring, klarer tryk op til 750 N Konstruktionsstandard EN 61386-1:2004, EN 61386-22:2004, EN 50267-2-1:1999 og EN 50267-2-2:1999 Brandtekniske specifikationer IEC 61034-2:1997 Mekaniske sp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pm Flex
Kategori: Flexrør
EAN: 7332367960004
Varenr.: 833238
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Flexrør 50Mm Halogenfri Grå Rg25
593,01 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter)
1.618 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt25 kr25 krKøb
2EL-GROSSISTEN26,78 kr26,78 krKøb
3Elvvs.dk28 kr28 krKøb
4Billigelogvvs.dk593,01 kr593,01 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.618 kr1.817 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter)

PriceData har fulgt prisen på 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 23,75 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 83% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for 50MM (2) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202625 kr1 kr (4%)
18. apr. 202626 kr1 kr (4%)
4. apr. 202625 kr1 kr (4%)
3. apr. 202626 kr1 kr (4%)
29. mar. 202625 kr1 kr (4%)
27. mar. 202626 kr1 kr (4%)
11. mar. 202625 kr1 kr (4%)
10. mar. 202626 kr1 kr (4%)
6. mar. 202625 kr1 kr (4%)
5. mar. 202626 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret