Gå til hovedindhold

500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød

TillexKablerEAN: 5701925246348
Pris fra 0,43 krtil 999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 998,57 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.43 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plugs rød 5,5x35mm 500 stk i æske
0,43 kr
Til butik
Plugs rød 5,5x35mm 500 stk i æske billede

Produktinformation

Plugs rød 5,5x35mm 500 stk i æske

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 5701925246348
Varenr.: 15845025841487
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Plugs rød 5,5x35mm 500 stk i æske
0,43 kr
Til butik
Plugs rød 5,5x35mm 500 stk i æske billede

Produktinformation

Plugs rød 5,5x35 mm i æske med 500 stk er designet til sikker og stabil fastgørelse i materialer som spånplader, beton og gips. Den dobbelt ekspanderende konstruktion sikrer, at pluggen låser effektivt uden at rotere eller glide ind i væggen, hvilket give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 5701925246348
Varenr.: 15256175116614
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød
500 kr
Til butik
500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød billede

Produktinformation

Tillex dobbelt ekspanderende rawlplug i størrelse Ø5,5 Tillex Collar rawlplugs er dobbelt expanderende.Bruges f.eks. til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og meget mere. Størrelse: Ø5,5mm Længde: 35mm Materiale: 100% genanvendt Polyethylen (HDPE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: red
Størrelse: 5.5 x 35 mm
EAN: 5701925246348
Varenr.: 8339344743
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød
835 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
500 stk Tillex KP løs dybel, 5,5x35 (Ø5,5 mm.)
999 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
500 stk Tillex KP rawlplug, Ø5,5x35 mm, rød
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN0,43 kr0,43 krKøb
2EL-NETSALG0,43 kr0,43 krKøb
3LavprisEl500 kr500 krKøb
4LavprisVærktøj835 kr835 krKøb
5BilligVVS DK999 kr999 krKøb
6Greenline999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød

PriceData har fulgt prisen på 500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød i 166 dage. Laveste pris i perioden er 0,43 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 0,43 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for 500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for 500 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, løse, rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 20260,43 kr144,57 kr (100%)
3. mar. 2026145 kr144,57 kr (33621%)
3. feb. 20260,43 kr165,57 kr (100%)
2. feb. 2026166 kr165,57 kr (38505%)
25. jan. 20260,43 kr165,57 kr (100%)
21. jan. 2026166 kr165,57 kr (38505%)
14. jan. 20260,43 kr165,57 kr (100%)
13. jan. 2026166 kr165,57 kr (38505%)
25. dec. 20250,43 kr144,57 kr (100%)
24. dec. 2025145 kr355 kr (71%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret