Gå til hovedindhold

Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit

GeberitAfløbEAN: 4025416936237
Pris fra 49 krtil 55,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6,75 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 20. maj

Sammenlign priser på Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit
49 kr
Til butik
Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Kloakrr & fittings
EAN: 4025416936237
Varenr.: 184815050
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Silent Pp Rør D50X1000 1 Mf
49,56 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 390.204.14.1, Generel nytteværdi, 1 m
50 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Silent pp rør d50x1000 1 mf
51,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Silent PP rør Ø50 x 1000 mm, 1 muffe
55,31 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
50 x 1000 mm Rør med 1 muffe Silent PP Geberit
55,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK49 kr49 krKøb
2Billigelogvvs.dk49,56 kr49,56 krKøb
3CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
4MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN55,31 kr55,31 krKøb
6VVS.dk55,75 kr55,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit

PriceData har fulgt prisen på Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42,25 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 53,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Silent rr PP, 50 mm, 1000 mm, 1 muffe - Geberit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202649 kr
26. maj 202649,56 kr
23. maj 202649 kr
22. maj 202649,56 kr
21. maj 202649 kr1 kr (2%)
20. maj 202648 kr1 kr (2%)
8. maj 202649 kr
7. maj 202649,56 kr
30. apr. 202649 kr
29. apr. 202649,56 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret