Gå til hovedindhold

50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå

TillexKablerEAN: 5701925113077
Pris fra 2,36 krtil 150 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 147,64 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1,9 kr 23. maj

Sammenlign priser på 50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2.36 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clips 22-26/45 mm grå (50)
2,36 kr
Til butik
Clips 22-26/45 mm grå (50) billede

Produktinformation

CLIPS 22-26/45MM-50 GRÅ

Produktspecifikationer

EAN: 5701925113077
Varenr.: 15845024334159
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
50 stk Tillex kabelclips rund 22-26/45 mm i grå
85 kr
Til butik
50 stk Tillex kabelclips rund 22-26/45 mm i grå billede

Produktinformation

Ledningsholdere til runde ledninger Klipsen anvendes til at fastgøre ledninger på væggen eller i loftet. Kabelklipsene kan bruges i mursten, beton, gasbeton og træ. Klips til runde ledninger Til fastgørelse af kabler Velegent til spånplader og træ

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: gray
Størrelse: 22-26 mm
EAN: 5701925113077
Varenr.: 8339343087
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, grå
100 kr
Til butik
50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, grå billede

Produktinformation

Ledningsholdere til runde ledninger Denne clips er beregnet til eksempelvis runde lampeledninger, så de ikke hænger ud fra væggen eller ned fra loftet. Der kan altså skabes en flot afslutning af lampeopsætningen ved at fastgøre ledningerne. Klipsene kan o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: gray
Størrelse: 22-26 mm
EAN: 5701925113077
Varenr.: 8339343087
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN2,36 kr2,36 krKøb
2LavprisEl85 kr85 krKøb
3Greenline100 kr100 krKøb
4BilligVVS DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå

PriceData har fulgt prisen på 50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1,73 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 2,36 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 50 stk Tillex kabelclips 22-26/45 mm, rund, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262,36 kr
23. maj 20261,9 kr
22. maj 20262,36 kr
24. apr. 20261,9 kr
23. apr. 20262,36 kr
28. mar. 20261,9 kr
27. mar. 20262,36 kr
22. mar. 20261,9 kr
21. mar. 20262,36 kr
6. mar. 20261,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret