Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 5904703001256
Pris fra 39 krtil 60 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outletlamper.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lvt Lyskilde Til Lyskæde 1w
39 kr
Til butik
Lvt Lyskilde Til Lyskæde 1w billede

Produktinformation

Lyskilde til Lyskæde 1W

Produktspecifikationer

Mærke: LVT
Kategori: Lyskilde
EAN: 5904703001256
Varenr.: 41124638883972
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm
58 kr
Til butik
5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Effektiv og kompakt E27 LED-pære til klassiske lamper Denne 1W LED-pære er udviklet til dig, der ønsker en energibesparende belysning uden at gå på kompromis med udtrykket. Med sit klare glas og synlige COB-filament er pæren et oplagt valg til lamper, hvo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Standard E27 LED pærer
EAN: 5904703001256
Varenr.: 4985
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm
58 kr
Til butik
5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Denne LED pære er perfekt til dig der ønsker at spare på strømmen, uden at gå på kompromis med kvaliteten. COB LED filamentet betyder at der ikke er flere synlige dioder, så lyset fremstår ensartet. Det klare glas giver maksimalt lysudbytte, og passer god...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Standard E27 LED pærer
EAN: 5904703001256
Varenr.: 4985
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
5 stk 1W LED pærer - ST14, COB filament, E27, 230V, 60lm, RA80
58 kr
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
LED Pærer - Plastskærm - 5 stk. pakke - E27 Filament - 1W - (1322)
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outletlamper.dk39 kr39 krKøb
2MrPerfect DK - LED Mega Store58 kr58 krKøb
3DetLED.dk58 kr58 krKøb
4EL-GROSSISTEN58 kr58 krKøb
5PlusLED.dk60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for 5 stk E27 1W LED pære - ST14, COB filament - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202639 kr19 kr (33%)
28. maj 202658 kr19 kr (49%)
24. maj 202639 kr19 kr (33%)
22. maj 202658 kr19 kr (49%)
17. maj 202639 kr19 kr (33%)
15. maj 202658 kr19 kr (49%)
21. apr. 202639 kr19 kr (33%)
20. apr. 202658 kr19 kr (49%)
26. dec. 202539 kr19 kr (33%)
25. dec. 202558 kr19 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret