Gå til hovedindhold

4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2)

4smartsEAN: 4252011907601
Pris fra 48,5 krtil 138 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 89,5 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
4smarts Lightning til USB-C Adapter, 2-pack (hvid)
-51%48,5 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
4smarts Lightning til USB-C Adapter, 2-pack (hvid) billede

Produktinformation

4smarts Lightning til USB-C Adapter, 2-pack (hvid) - USB-C PD 27W, til iOS, macOS og iPadOS, op til 480 Mbps - Tilbehør til tablet Adapter og kabel

Produktspecifikationer

Mærke: 4smarts
Kategori: Tilbehør til tablet
Artikel nr.: 4S540711
EAN: 4252011907601
Varenr.: 1317904
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2)
67 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
4smarts 540711 kabel kønsskifter Lightning USB-C Hvid
138 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK48,5 kr48,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
3CompuMail DK138 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på 4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2) i 95 dage. Laveste pris i perioden er 48,5 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 48,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for 4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for 4smarts - Videooptagelsesadapter - Lightning, USB-C - hvid (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202648,5 kr19,5 kr (29%)
27. feb. 202668 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret