Gå til hovedindhold

4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro

KnitproStrikkepindeEAN: 8904086249655
Pris fra 84,95 krtil 108,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 4,50mm / US7
-59%84,95 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 4,50mm / US7 billede

Produktinformation

Features: Material: Carbon fiber & brass Size: 4,50mm / US7 Length: 20 cm Stick size: 4.5 mm / US 7

Produktspecifikationer

Mærke: KnitPro
Kategori: KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm
EAN: 8904086249655
Varenr.: 8904086249655
Gå til Kukuk.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro
-17%108,95 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro billede

Produktinformation

Kulfiber strømpepinde stærke som få, lette som fjer Vi bliver altid begejstrede over, hvor skønt det føles at strikke med disse strømpepinde i kulfiber. Du får et sæt, som nærmest flyver gennem ne og dine hænder kan blive ved time efter time uden træthe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knitpro
Kategori: Strømpepinde 20 cm
EAN: 8904086249655
Varenr.: 1241133

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby84,95 kr84,95 krKøb
2Kukuk.dk108,95 kr108,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro

PriceData har fulgt prisen på 4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro i 173 dage. Laveste pris i perioden er 84,95 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 101,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 84,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for 4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for 4.5 mm - Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm, fra Knitpro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202684,95 kr9 kr (10%)
3. apr. 202693,95 kr2 kr (2%)
4. mar. 202695,95 kr6 kr (6%)
3. mar. 2026101,95 kr6 kr (6%)
1. mar. 202695,95 kr6 kr (6%)
25. feb. 2026101,95 kr6 kr (6%)
20. feb. 202695,95 kr2 kr (2%)
19. dec. 202593,95 kr2 kr (2%)
18. dec. 202595,95 kr2 kr (2%)
12. dec. 202593,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret