Gå til hovedindhold

Spectrum E14 3W LED spotpære - R39

SpectrumEAN: 5904433152990
Pris fra 8,5 krtil 77 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 68,5 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på E14 3W LED spotpære - R39 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
E14 3W LED spotpære - R39
8,5 kr
Til butik
E14 3W LED spotpære - R39 billede

Produktinformation

E14 3W LED spotpære - R39: Effektiv belysning til hjemmet Denne E14 3W LED spotpære er en driftssikker lyskilde, der er velegnet til almindelig belysning i boligens forskellige rum. Pæren er designet med en kompakt R39-form, der gør den anvendelig i mange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: E14 LED pærer
EAN: 5904433152990
Varenr.: 6342
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
E14 3W LED spotpre, R39
8,5 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E14 3W LED spotpære - R39
8,5 kr
Til butik
E14 3W LED spotpære - R39 billede

Produktinformation

Denne 3W LED spotpære tilbyder en effektiv lyskilde, der er perfekt til at skabe et komfortabelt lys i hjemmet. Den er udstyret med en E14 lille fatning og forsynes med 230V. Pærens lysstyrke er på 260 lumens og har en høj spredning på 120 grader, der sik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: E14 LED pærer
EAN: 5904433152990
Varenr.: 6342
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LED-lampe R39 3W E14 WW
17,83 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LED LAMP R39 3W E14 WW
77 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E14 3W LED spotpære - R39 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E14 3W LED spotpære - R39 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store8,5 kr8,5 krKøb
2WATTOO.DK8,5 kr8,5 krKøb
3DetLED.dk8,5 kr8,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK17,83 kr56,83 krKøb
5CompuMail DK77 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E14 3W LED spotpære - R39

PriceData har fulgt prisen på E14 3W LED spotpære - R39 i 87 dage. Laveste pris i perioden er 8,5 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 8,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for E14 3W LED spotpære - R39. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for E14 3W LED spotpære - R39 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 20268,5 kr7,5 kr (47%)
9. mar. 202616 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret