Gå til hovedindhold

3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn |

3MSikkerhedshandskerEAN: 7318640056916
Pris fra 87,74 krtil 161,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74,01 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn | og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87.74 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VINDHÆTTE TIL MT53 MIKROFONER
87,74 kr
Til butik
VINDHÆTTE TIL MT53 MIKROFONER billede

Produktinformation

3M™ PELTOR™ Vindhætte til MT53 mikrofon er vores proaktive skumhætte til brug med 3M™ PELTOR™ MT53 mikrofoner. Den passer let over mikrofonhovedet og forbedrer transmission af kommunikation ved at formindske forstyrrelser fra støj

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Lyskilder
EAN: 7318640056916
Varenr.: 15842239054159
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vindhætte til mt53 mikrofoner
96,25 kr
Til butik
Vindhætte til mt53 mikrofoner billede

Produktinformation

3M™ PELTOR™ Vindhætte til MT53 mikrofon er vores proaktive skumhætte til brug med 3M™ PELTOR™ MT53 mikrofoner. Den passer let over mikrofonhovedet og forbedrer transmission af kommunikation ved at formindske forstyrrelser fra støj

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: tilbehør til personlig beskyttelse
EAN: 7318640056916
Varenr.: 8797200526
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vindhtte til MT53 mikrofoner - 3M
106 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M PELTOR Vindhætte til MT53 mikrofoner
110 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
3M Peltor vindbeskytter til bommikrofon
110,5 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn |
161,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN87,74 kr87,74 krKøb
2MaintainIt96,25 kr96,25 krKøb
3WATTOO.DK106 kr106 krKøb
4CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
5Specialbutikken110,5 kr110,5 krKøb
6Sikkerhedsgiganten161,75 kr161,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn |

PriceData har fulgt prisen på 3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn | i 160 dage. Laveste pris i perioden er 87,74 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 107,05 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 87,74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for 3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for 3M Vindhætte til Mikrofon på LiteCom | Høreværn | Tilbehør til høreværn | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202687,74 kr2,15 kr (2%)
7. maj 202689,89 kr6,36 kr (7%)
6. maj 202696,25 kr6,36 kr (7%)
21. mar. 202689,89 kr8,86 kr (9%)
20. mar. 202698,75 kr8,86 kr (10%)
17. mar. 202689,89 kr8,86 kr (9%)
16. mar. 202698,75 kr8,86 kr (10%)
4. mar. 202689,89 kr8,86 kr (9%)
3. mar. 202698,75 kr8,86 kr (10%)
10. feb. 202689,89 kr13,11 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret