Gå til hovedindhold

3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer)

3MComputerkomponenterEAN: 0051128011355
Pris fra 1.059 krtil 1.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 640 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 984 kr 24. apr.

Sammenlign priser på 3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1059 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M PFMAP004M Privacy-filter for skærm
1.059 kr
Til butik
3M PFMAP004M Privacy-filter for skærm billede

Produktinformation

3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24" - sort - for Apple iMac (24 tommer)

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7100261894
EAN: 0051128011355
Varenr.: 1000790520
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer)
1.157 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M PFMAP004M - display privacy filter
1.157 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
3M Privacy Filter til 24" Apple iMac skærmbeskyttelse, sort
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.059 kr1.059 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.157 kr1.157 krKøb
3Proshop DK1.157 kr1.157 krKøb
4Teknikproffset DK1.699 kr1.758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer)

PriceData har fulgt prisen på 3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 984 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.082 kr.

Den nuværende pris på 1.059 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for 3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for 3M - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - 24 - sort - for Apple iMac (24 tommer) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.059 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.058 kr13 kr (1%)
22. maj 20261.045 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.044 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.043 kr28 kr (3%)
12. maj 20261.015 kr28 kr (3%)
7. maj 20261.043 kr15 kr (1%)
3. maj 20261.058 kr641 kr (38%)
2. maj 20261.699 kr546 kr (47%)
1. maj 20261.153 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret