Gå til hovedindhold

3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn

3MLegetøjEAN: 4054596123328
Pris fra 799 krtil 1.696,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 897,25 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
3M Peltor WorkTunes Pro FM høreværn til hjelm
799 kr
Til butik
3M Peltor WorkTunes Pro FM høreværn til hjelm billede

Produktinformation

Smarte høreværn til hjelmmontering med indbygget FM radio, forbedret lydkvalitet og den velkendte Peltor brugerkomfort. Antennen er indbygget og elektronikken er placeret på ydersiden af koppen (Dual Shell Design), hvilket sikrer bedre beskyttelse mod ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: GO PRIS
EAN: 4054596123328
Varenr.: 14580827
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PELTOR headset med radio 31 dB,, 3M
997 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn
1.696,25 kr
Til butik
3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn billede

Produktinformation

3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB er det ideelle valg til dig, der ønsker at lytte til musik, mens du arbejder. Dette hjelmhøreværn kan nemt monteres på din sikkerhedshjelm og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Høreværn
EAN: 4054596123328
Varenr.: 47507148144977

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken799 kr799 krKøb
2CS MEGASTORE DK997 kr1.036 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.696,25 kr1.696,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn

PriceData har fulgt prisen på 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn i 150 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 997 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 874 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for 3M Peltor WorkTunes Pro FM-radio Hjelmhøreværn SNR 31 dB | Høreværn | Batterisparefunktion | Elektroniske Hjelmhøreværn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026799 kr198 kr (20%)
29. maj 2026997 kr198 kr (25%)
20. maj 2026799 kr198 kr (20%)
19. maj 2026997 kr198 kr (25%)
13. maj 2026799 kr198 kr (20%)
11. maj 2026997 kr198 kr (25%)
15. apr. 2026799 kr197 kr (20%)
14. apr. 2026996 kr197 kr (25%)
18. mar. 2026799 kr119 kr (13%)
17. mar. 2026918 kr119 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret