Gå til hovedindhold

3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn

3MStøvmaskerEAN: 4046719790715
Pris fra 319 krtil 443,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 26. maj

Sammenlign priser på 3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halvmaske 3M 7503 åndedrætsmaske, str. L
319 kr
Til butik
Halvmaske 3M 7503 åndedrætsmaske, str. L billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Åndedrætsværn/Støvmasker
Farve: 3
Artikel nr.: 7000104178
EAN: 4046719790715
Varenr.: 1956490
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
3M 07503 Halvmaske - Large
376,95 kr
Til butik
3M 07503 Halvmaske - Large billede

Produktinformation

Populær halvmaske til udskiftelige filtre PRODUKTBESKRIVELSE 3M™ Halvmaske - vores anbefaling til brug ved auto og industrilakering.Økonomisk løsning med god komfort. Tilkøb til autolakering 3M™ A2 filtre (06915) - besky

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: 3M Værnemidler
Størrelse: Large
EAN: 4046719790715
Varenr.: 108654
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn
443,75 kr
Til butik
3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn billede

Produktinformation

3M halvmaske 7500 3M 7500- halvmaske i silikone, med bajonetfatning. 3M halvmaske 7500 er designet til at levere en høj grad af beskyttelse og komfort under længerevarende brug. Masken er fremstillet af silikone, hvilket sikrer en blød og behagelig følels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 4046719790715
Varenr.: 47435922800977

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK319 kr358 krKøb
2HC Farver376,95 kr376,95 krKøb
3Sikkerhedsgiganten443,75 kr443,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn

PriceData har fulgt prisen på 3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn i 151 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 376,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for 3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for 3M halvmaske 7500 - Large | Åndedrætsværn | DISCOUNT | Åndedrætsværn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026319 kr4 kr (1%)
26. maj 2026315 kr4 kr (1%)
20. maj 2026319 kr9 kr (3%)
18. maj 2026328 kr7 kr (2%)
17. maj 2026335 kr7 kr (2%)
16. maj 2026328 kr7 kr (2%)
15. maj 2026335 kr1 kr (0%)
14. maj 2026334 kr1 kr (0%)
12. maj 2026335 kr1 kr (0%)
9. maj 2026334 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret