Gå til hovedindhold

3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008

3MGasmasker og røgmaskerEAN: 4054596923270
Pris fra 236 krtil 294,46 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 58,46 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187 kr 13. maj

Sammenlign priser på 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M DT-4031E kombinationsfilter CF22 A2P3 R D
236 kr
Til butik
3M DT-4031E kombinationsfilter CF22 A2P3 R D billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Åndedrætsværn/Støvmasker
Farve: 1
Artikel nr.: 7100260646
EAN: 4054596923270
Varenr.: 24229732
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008
294,46 kr
Til butik
3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008 billede

Produktinformation

3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 er et kombinationsfilter, som giver effektiv beskyttelse mod kombinerede partikler og organiske gasser og dampe med et kogepunkt over 65 °C. Dette filter er designet til brug sammen med udv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 4054596923270
Varenr.: 47507135856977

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
2Sikkerhedsgiganten294,46 kr294,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008

PriceData har fulgt prisen på 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 294,46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 3M DT-4031E A2P3 R D Filter CF22 | Åndedrætsværn | DISCOUNT | EN 14387:2004 + A1:2008 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026236 kr26 kr (10%)
29. maj 2026262 kr26 kr (11%)
27. maj 2026236 kr26 kr (10%)
26. maj 2026262 kr26 kr (11%)
23. maj 2026236 kr12 kr (5%)
22. maj 2026248 kr12 kr (5%)
21. maj 2026236 kr12 kr (5%)
20. maj 2026248 kr61 kr (33%)
13. maj 2026187 kr5 kr (3%)
12. maj 2026192 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret