Gå til hovedindhold

3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri

3MComputer – tilbehørEAN: 0638060338568
Pris fra 387 krtil 649 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 364 kr 25. apr.

Sammenlign priser på 3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M Notebook privacy-filter
387 kr
Til butik
3M Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

3M Bright Screen Privacy Filter - Notebook privacy-filter - klæbemiddel - 13.3" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7100288105
EAN: 0638060338568
Varenr.: 1001363439
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Bright Screen Privacy Filter - notebook privacy filter
402 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3m Bpnap002 33,8 Cm (13.3 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter til bærbar - 3M Bright Screen Privacy til MacBook Pro 13 (M1-M2), 16:10
559 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter til bærbar - 3M Bright Screen Privacy til MacBook Pro 13 (M1-M2), 16:10
579 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3M Bright Screen Privacy Filter
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK387 kr387 krKøb
2CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
3Proshop DK402 kr441 krKøb
4Dustin DK556 kr642,25 krKøb
5Boligcenter DK559 kr559 krKøb
6Vivas DK579 kr658 krKøb
7Ultrashop649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri

PriceData har fulgt prisen på 3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri i 168 dage. Laveste pris i perioden er 364 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for 3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for 3M BPNAP002, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026387 kr13 kr (3%)
29. maj 2026374 kr6 kr (2%)
28. maj 2026380 kr5 kr (1%)
22. maj 2026385 kr1 kr (0%)
2. maj 2026384 kr8 kr (2%)
1. maj 2026376 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026372 kr8 kr (2%)
25. apr. 2026364 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026367 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026364 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret