Gå til hovedindhold

3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10

3MComputerkomponenterEAN: 0638060338421
Pris fra 404 krtil 589 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 9. apr.

Sammenlign priser på 3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 404 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M Notebook privacy-filter
404 kr
Til butik
3M Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

3M - Notebook privacy-filter - lys skærm, 16:10 - klæbemiddel - 14"

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7100288085
EAN: 0638060338421
Varenr.: 1001363434
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M - notebook privacy filter - bright screen
421 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3M Notebook privacy-filter
499 kr
Til butik
3M Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

3M Notebook Privacy-Filter Beskyttelse og privatliv i ét med 3M Notebook Privacy-Filter! Dette innovative filter er designet til at beskytte dine fortrolige oplysninger, når du arbejder på din bærbare computer. Det forhindrer uønskede blikke fra siden, så...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: skal sorteres
EAN: 0638060338421
Varenr.: 124032
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3m Bright Screen Privacy Filter 14 tommer 16:10 16:10
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter til bærbar - 3M Bright Screen Privacy, 14" 16:10 (BP140W1E)
569 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter til bærbar - 3M Bright Screen Privacy, 14" 16:10 (BP140W1E)
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK404 kr404 krKøb
2Proshop DK421 kr460 krKøb
3Ultrashop499 kr499 krKøb
4Dustin DK556 kr642,25 krKøb
5Boligcenter DK569 kr569 krKøb
6Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10

PriceData har fulgt prisen på 3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 404 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 3m Bp140w1e 35,6 Cm (14 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026404 kr17 kr (4%)
12. maj 2026387 kr2 kr (1%)
4. maj 2026385 kr6 kr (2%)
16. apr. 2026379 kr26 kr (7%)
9. apr. 2026353 kr56 kr (14%)
4. apr. 2026409 kr2 kr (0%)
1. apr. 2026407 kr2 kr (0%)
26. mar. 2026409 kr7 kr (2%)
8. mar. 2026402 kr2 kr (1%)
19. feb. 2026400 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret