Gå til hovedindhold

3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort

3DconnexionTastaturerEAN: 4260016341238
Pris fra 711,88 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 887,12 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 675,05 kr 29. maj

Sammenlign priser på 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 711.88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - Tastatur og numerisk tastatur-sæt - USB - QWERTY - Windows - Nordisk
711,88 kr
Til butik
3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - Tastatur og numerisk tastatur-sæt - USB - QWERTY - Windows - Nordisk billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 3DX-700094
EAN: 4260016341238
Varenr.: 7663250
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3Dconnexion Pro Numpad Tastatur og numerisk tastatur-sæt Kabling Nordisk
749 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort
750 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3dconnexion Keyboard Pro With Numpad Kablet Og Trådløs Nordisk
1.595 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3Dconnexion Pro With Numpad Keyboard Usb
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK711,88 kr750,88 krKøb
2CompuMail DK749 kr749 krKøb
3Proshop DK750 kr789 krKøb
4Dustin DK1.595 kr1.681,25 krKøb
5Ultrashop1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 675,05 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.427 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 835 kr.

Den nuværende pris på 711,88 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad - keyboard and numeric pad set - QWERTY - Nordic - Tastatur & Numerisk sæt - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026711,88 kr36,83 kr (5%)
29. maj 2026675,05 kr76,95 kr (10%)
28. maj 2026752 kr3 kr (0%)
25. maj 2026749 kr5 kr (1%)
24. maj 2026744 kr6 kr (1%)
23. maj 2026750 kr8 kr (1%)
20. maj 2026758 kr57 kr (7%)
13. maj 2026815 kr1 kr (0%)
12. maj 2026816 kr1 kr (0%)
11. maj 2026815 kr56 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret