Gå til hovedindhold

Viega 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211650957
Pris fra 60 krtil 95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 19. apr.

Sammenlign priser på 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 3/4" x 90 mm rødgods
60 kr
Til butik
Viega Nippelrør 3/4" x 90 mm rødgods billede

Produktinformation

Viega nippelrør 34" x 90 mm rødgods

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Gevindfittings
Artikel nr.: 650957
EAN: 4015211650957
Varenr.: 2902415
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
62,34 kr
Til butik
3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
EAN: 4015211650957
Varenr.: 15844036116815
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelrør 3/4X90
66,33 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 3/4x90
68,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 90 mm x 3/4"
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelrør 34 x 90 mm rødgods
82 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 90 mm x 3/4"
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK60 kr99 krKøb
2EL-GROSSISTEN62,34 kr62,34 krKøb
3Billigelogvvs.dk66,33 kr66,33 krKøb
4MaintainIt68,75 kr68,75 krKøb
5BilligVVS DK69 kr69 krKøb
6CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
7CompletVVS95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 151 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for 3/4" x 90 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202660 kr1 kr (2%)
24. apr. 202659 kr1 kr (2%)
23. apr. 202660 kr2 kr (3%)
19. apr. 202658 kr1 kr (2%)
17. apr. 202659 kr1 kr (2%)
25. mar. 202660 kr1 kr (2%)
2. mar. 202659 kr1 kr (2%)
17. jan. 202658 kr1 kr (2%)
15. jan. 202659 kr1 kr (2%)
14. jan. 202658 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret