Gå til hovedindhold

Viega 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211355050
Pris fra 69 krtil 87 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 30. apr.

Sammenlign priser på 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega haneforlænger 34 x 40 mm rødgods
69 kr
Til butik
Viega haneforlænger 34 x 40 mm rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Armaturer og reservedele
Farve: 1
Artikel nr.: 355050
EAN: 4015211355050
Varenr.: 5740845
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze
69,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega haneforlænger 3/4" x 40 mm rødgods
78 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Messing haneforlnger 40 mm, " x "
87 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb
2EL-GROSSISTEN69,5 kr69,5 krKøb
3Proshop DK78 kr117 krKøb
4WATTOO.DK87 kr87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze i 150 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 73,55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for 3/4" x 40 mm Haneforlænger Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202669 kr
18. maj 202669,5 kr2,05 kr (3%)
7. maj 202671,55 kr2 kr (3%)
6. maj 202673,55 kr2,55 kr (4%)
5. maj 202671 kr1 kr (1%)
3. maj 202670 kr2 kr (3%)
30. apr. 202668 kr3 kr (4%)
15. apr. 202671 kr2 kr (3%)
14. apr. 202673 kr1,45 kr (2%)
21. mar. 202671,55 kr1,45 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret