Gå til hovedindhold

Viega 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211267414
Pris fra 58 krtil 95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelrør 34 x 100 mm rødgods
58 kr
Til butik
Viega nippelrør 34 x 100 mm rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Eger og Nipler
Farve: 1
Artikel nr.: 267414
EAN: 4015211267414
Varenr.: 3433106
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nippelrr, 3/4" x 100 mm, rdgods silicium bronze
59 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 100 mm x 3/4"
59 kr
Til butik
Rødgods nippelrør, 100 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Rødgods fittings er velegnet som et alternativ til messing fittings i installationer med rustfrie rør hvor drikkevandet er aggressivt. Rødgods fittings er godkendt til brugsvand, og rødgodslegeringen er utroligt korrosionsbestandigt, så du slipper for afz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 3/4"x100mm
EAN: 4015211267414
Varenr.: 048410206
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
59,68 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 3/4" x 100 mm rødgods
61 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelrør 3/4X100
63,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 3/4x100
66,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 100 mm x 3/4"
69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nippelrør 3/4 X 100 Rødgods
80 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 100 mm x 3/4"
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK58 kr97 krKøb
2WATTOO.DK59 kr59 krKøb
3LavprisVVS59 kr59 krKøb
4EL-GROSSISTEN59,68 kr59,68 krKøb
5Proshop DK61 kr100 krKøb
6Billigelogvvs.dk63,49 kr63,49 krKøb
7MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
8BilligVVS DK69 kr69 krKøb
9Elvvs.dk80 kr80 krKøb
10CompletVVS95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 161 dage. Laveste pris i perioden er 54,5 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for 3/4" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202658 kr1 kr (2%)
17. apr. 202659 kr1 kr (2%)
15. apr. 202660 kr1 kr (2%)
4. mar. 202661 kr2 kr (3%)
3. mar. 202659 kr1 kr (2%)
28. feb. 202658 kr1 kr (2%)
26. feb. 202659 kr1 kr (2%)
24. feb. 202660 kr1 kr (2%)
23. feb. 202661 kr4 kr (7%)
19. feb. 202657 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret