Gå til hovedindhold

Viega 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211348670
Pris fra 184 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega vinkelunion muffe-nippel 3/4"
184 kr
Til butik
Viega vinkelunion muffe-nippel 3/4" billede

Produktinformation

Forskruning - rødgods eller siliciumbronze.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 348670
EAN: 4015211348670
Varenr.: 3274502
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods vinkelunion, 3/4"
184 kr
Til butik
Rødgods vinkelunion, 3/4" billede

Produktinformation

Rødgods fittings er velegnet som et alternativ til messing fittings i installationer med rustfrie rør hvor drikkevandet er aggressivt. Rødgods fittings er godkendt til brugsvand, og rødgodslegeringen er utroligt korrosionsbestandigt, så du slipper for afz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: red
EAN: 4015211348670
Varenr.: 048343306
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods vinkelunion, 3/4"
205 kr
Til butik
Rødgods vinkelunion, 3/4" billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: red
EAN: 4015211348670
Varenr.: 048343306
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze
209,36 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods vinkelunion, 3/4"
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK184 kr223 krKøb
2LavprisVVS184 kr184 krKøb
3BilligVVS DK205 kr205 krKøb
4EL-GROSSISTEN209,36 kr209,36 krKøb
5CompletVVS259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze i 181 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for 3/4" Vinkel forskruning muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026184 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026186 kr9 kr (5%)
21. jan. 2026195 kr1 kr (1%)
19. jan. 2026194 kr3 kr (2%)
12. jan. 2026191 kr1 kr (1%)
11. jan. 2026190 kr4 kr (2%)
7. jan. 2026194 kr7 kr (4%)
31. dec. 2025187 kr2 kr (1%)
22. dec. 2025189 kr2 kr (1%)
21. dec. 2025191 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret