Gå til hovedindhold

30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018058107
Pris fra 22 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (88% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes 30726 Batman™: Bruce Wayne™ og batdragten
22 kr
Til butik
LEGO Super Heroes 30726 Batman™: Bruce Wayne™ og batdragten billede

Produktinformation

I sin bathule arbejder Bruce Wayne™ på batcomputeren. Hans Batman™-dragt er lige i nærheden - bevogtet af laserstråler. For at få fat i dragten skal børn låse op for alle strålerne. 7+, 35 elements, 180mm x 170mm x 30mm

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 30726
EAN: 5702018058107
Varenr.: 3404150
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Batman - Bruce Wayne Og Batdragten 30726 - 35b Dele
29,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten
29,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® Batman - Bruce Wayne™ og Batsuit™ - GEEKD.dk
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK22 kr61 krKøb
2Kids-world.dk29,95 kr29,95 krKøb
3Legekæden29,95 kr29,95 krKøb
4Geekd189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten

PriceData har fulgt prisen på 30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten i 151 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for 30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for 30726 LEGO Recruitment Bags Batman: Bruce Wayne og batdragten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202622 kr7 kr (24%)
6. maj 202629 kr5,04 kr (21%)
2. maj 202623,96 kr5,04 kr (17%)
3. apr. 202629 kr1 kr (4%)
2. apr. 202628 kr1 kr (3%)
18. mar. 202629 kr2,71 kr (10%)
14. mar. 202626,29 kr2,71 kr (9%)
13. mar. 202629 kr1 kr (4%)
12. feb. 202628 kr1,14 kr (4%)
8. feb. 202626,86 kr1,14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret