Gå til hovedindhold

Rowico Home 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix

Rowico HomeSofaerEAN: 7340126558393
Pris fra 12.745,75 krtil 17.010 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.264,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12745.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Duncan 3 pers. modul sofa - lysegrå stof
-15%12.745,75 kr
Før 14.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Duncan 3 pers. modul sofa - lysegrå stof billede

Produktinformation

Duncan 3-personers sofaen er en luksuriøs loungesofa med en generøs sædedybde - fantastisk behagelig at synke ned i Det stilrene design gør stuen moderne og indbydende. Sofaen her er betrukket med det smukke stof Robin lysegrå (#1) og er blød, eksklusiv o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Maj deals
Farve: Grå
EAN: 7340126558393
Varenr.: 112365
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix
14.999 kr
Til butik
3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix billede

Produktinformation

Drømmen om en hyggelig og indbydende opholdsstue bliver let til virkelighed med Rowicos Duncan 3-personers sofa i lysegråt stof. Denne elegante sofa måler 258 cm i bredden, 103 cm i dybden og 78 cm i højden og byder på en både rummelig og imødekommende si...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: 3-personers sofaer
Farve: Lysegrå
EAN: 7340126558393
Varenr.: 2569343
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Duncan sofa 3-sæders stof Robin lysegrå
17.010 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk12.745,75 kr12.745,75 krKøb
2Likehome.dk14.999 kr14.999 krKøb
3Hulténs DK17.010 kr17.010 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix

PriceData har fulgt prisen på 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix i 183 dage. Laveste pris i perioden er 12.745,75 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 14.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.937 kr.

Den nuværende pris på 12.745,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Duncan Robin 01 lysegrå stof L258xD103xH78 cm modulopbygget design FSC-mix de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202612.745,75 kr2.253,25 kr (15%)
24. maj 202614.999 kr2.253,25 kr (18%)
16. maj 202612.745,75 kr2.249,25 kr (15%)
29. apr. 202614.995 kr4 kr (0%)
28. apr. 202614.999 kr4 kr (0%)
15. apr. 202614.995 kr537 kr (4%)
14. apr. 202614.458 kr1.712,25 kr (13%)
6. apr. 202612.745,75 kr1.712,25 kr (12%)
5. apr. 202614.458 kr1.712,25 kr (13%)
20. mar. 202612.745,75 kr2.249,25 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret