Gå til hovedindhold

Rowico Home 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm

Rowico HomeSofaerEAN: 7340126571903
Pris fra 9.345,75 krtil 12.935 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.589,25 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9345.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Braden 3 pers. sofa - lys beige stof og brun egetræ
-15%9.345,75 kr
Før 10.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Braden 3 pers. sofa - lys beige stof og brun egetræ billede

Produktinformation

Braden 3-personers sofa, her betrukket med stoffet Greg lys beige (#3), med afrundede ben i massiv brunlakeret eg. Sofaen har et klassisk lige design og er lavet i Europa. Alt træ i møblerne er FSC ®-certificeret, hvilket betyder, at det kommer fra ansvar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Sofaer
Farve: Beige
EAN: 7340126571903
Varenr.: 112324
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm
11.049 kr
Til butik
3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm billede

Produktinformation

Med sin bløde, lyse beige/brune nuance og elegante, slanke ben i massivt egetræ fremstår Rowico Braden 3-personers sofa som et perfekt valg til det moderne hjem. Den tidløse serie kombinerer klassisk nordisk design med et solidt træstel fremstillet af kry...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: 3-personers sofaer
Farve: Lys beige/brun
EAN: 7340126571903
Varenr.: 2568604
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Braden 3-personers sofa brun eg/lys beige
12.935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk9.345,75 kr9.345,75 krKøb
2Likehome.dk11.049 kr11.049 krKøb
3Hulténs DK12.935 kr12.935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm

PriceData har fulgt prisen på 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 9.345,75 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 11.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.235 kr.

Den nuværende pris på 9.345,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Braden nordisk design lys beige lakerede egetræsben 216x87x78 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20269.345,75 kr1.703,25 kr (15%)
24. maj 202611.049 kr1.703,25 kr (18%)
16. maj 20269.345,75 kr1.649,25 kr (15%)
29. apr. 202610.995 kr54 kr (0%)
28. apr. 202611.049 kr54 kr (0%)
14. apr. 202610.995 kr1.649,25 kr (18%)
6. apr. 20269.345,75 kr1.649,25 kr (15%)
5. apr. 202610.995 kr1.649,25 kr (18%)
20. mar. 20269.345,75 kr1.649,25 kr (15%)
13. feb. 202610.995 kr1.596 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret