Gå til hovedindhold

KIERULFF 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm

KIERULFFSanitetEAN: 5706561040312
Pris fra 501 krtil 806,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 305,25 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 484 kr 25. maj

Sammenlign priser på 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 501 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
MB 250 mm længde 500 mm x 2 mm. Sort røgrør
501 kr
Til butik
MB 250 mm længde 500 mm x 2 mm. Sort røgrør billede

Produktinformation

Rør fremstilles i 4 forskellige længder. Standardlængder kan afkortes.

Produktspecifikationer

Kategori: Aftræksrør
EAN: 5706561040312
Varenr.: 241387
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm
687 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Metalbestos 250 mm længde 500 mm x 2 mm. Sort røgrør
806,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk501 kr501 krKøb
2CS MEGASTORE DK687 kr726 krKøb
3vvsfittings.dk806,25 kr806,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm

PriceData har fulgt prisen på 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 484 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 806,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 549 kr.

Den nuværende pris på 501 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for 250 mm Metalbestos Sorte røgrør længde 500 mm x 2 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026501 kr1 kr (0%)
29. maj 2026502 kr1 kr (0%)
27. maj 2026501 kr17 kr (4%)
25. maj 2026484 kr203 kr (30%)
24. maj 2026687 kr203 kr (42%)
22. maj 2026484 kr1 kr (0%)
21. maj 2026485 kr1 kr (0%)
15. maj 2026484 kr1 kr (0%)
14. maj 2026485 kr1 kr (0%)
12. maj 2026484 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret