Gå til hovedindhold

SPL 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral

SPLVare 1EAN: 8718739071575
Pris fra 128,71 krtil 157 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28,29 kr (18% besparelse)

Sammenlign priser på 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128.71 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LED PLL 2G11 4pin T43x537 24W (55W) 3300Lm 840
128,71 kr
Til butik
LED PLL 2G11 4pin T43x537 24W (55W) 3300Lm 840 billede

Produktinformation

LED PLL 2G11 4pin T43x537 er en energieffektiv erstatning for traditionelle 55W PLL-rør med et strømforbrug på kun 24W. Med en lysstyrke på 3300 lumen og et farvetemperatur på 4000K (840), leverer lampen et klart, neutralt hvidt lys, der egner sig til man...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 8718739071575
Varenr.: 15255362109766
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral
157 kr
Til butik
24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Effektivt 24W LED PLL 2G11 rør til arbejdspladsen Dette 24W LED PLL 2G11 rør er konstrueret til drift i krævende miljøer, hvor der er behov for et klart og stabilt arbejdslys. Modellen er udført i robust opal glas, der sikrer en jævn lysfordeling uden blæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SPL
Kategori: 2G11 LED rør
EAN: 8718739071575
Varenr.: 34306
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral
157 kr
Til butik
24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral billede

Produktinformation

24W LED PLL 2G11 rør med høj effektivitet og lang levetid.Lysstyrke: Leverer 3300 lumen for optimal belysning.Energibesparende: Forbrug på kun 24 watt, egnet til energimærke D (A-G).Farvetemperatur: Neutral hvid ved 4000K, perfekt til arbejdsområder.Levet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SPL
Kategori: 2G11 LED rør
EAN: 8718739071575
Varenr.: 34306

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-NETSALG128,71 kr128,71 krKøb
2MrPerfect DK - LED Mega Store157 kr157 krKøb
3DetLED.dk157 kr157 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral

PriceData har fulgt prisen på 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral i 162 dage. Laveste pris i perioden er 102,97 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 164,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 128,71 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for 24W LED PLL 2G11 rør, 53cm - 3300lm, 4 pin, glas, opal glas, 4000K - Kulør : Neutral de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. jan. 2026128,71 kr36,04 kr (22%)
7. jan. 2026164,75 kr61,78 kr (60%)
6. jan. 2026102,97 kr25,75 kr (20%)
31. dec. 2025128,72 kr
24. dec. 2025128,73 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret