Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90

EL-GrossistenTilbehørEAN: 5744002529415

Sammenlign priser på 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)
172 kr
Til butik
237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) billede

Produktinformation

CCT justerbarCOB LED strip med 608 LED&aposer per meter med høj RA værdi. Kun 5 mm bred! Stykke på 237cm, passer i 2x120 cm aluprofil uden tilpasning. COB LED uden synlig afstand mellem LED dioderne. Dette får lyset til at fremstå som en uafbrudt streng.

Produktspecifikationer

Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5744002529415
Varenr.: 12295
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90
172 kr
Til butik
8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90 billede

Produktinformation

This adjustable COB LED strip features 608 LEDs per meter with a high CRI value, ensuring excellent color rendering. Measuring just 5 mm in width, it is incredibly slim. The strip is 115 cm long and fits perfectly in a 120 cm aluminum profile without any...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
EAN: 5744002529415
Varenr.: 15841175830863

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk172 kr172 krKøb
2EL-GROSSISTEN172 kr172 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90

PriceData har fulgt prisen på 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90 i 87 dage. Den nuværende pris er 172 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 8W/m CCT COB-LED strip til 120 cm profil - 237 cm, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, 24V, RA97 - 8W/meter LED Strip, 24V, 800lm/m, RA90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026172 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret