Gå til hovedindhold

vrige 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)

vrigeEnkeltfarvet LED strips 24V COBEAN: 5744002529415

Sammenlign priser på 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)
172 kr
Til butik
237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) billede

Produktinformation

237 cm CCT COB-LED strip med høj farvegengivelse Denne 237 cm lange COB-LED strip er udviklet til præcis belysning, hvor der kræves en høj farvegengivelse. Med en bredde på kun 5 mm er den velegnet til diskret montering i profiler, og den leveres færdigsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5744002529415
Varenr.: 12295
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
8W/m CCT COB-LED strip, 237 cm, IP20, 608 LED/m, 5 mm bred, 24V, RA90, 800 lm/m
172 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)
172 kr
Til butik
237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) billede

Produktinformation

CCT justerbarCOB LED strip med 608 LED&aposer per meter med høj RA værdi. Kun 5 mm bred! Stykke på 237cm, passer i 2x120 cm aluprofil uden tilpasning. COB LED uden synlig afstand mellem LED dioderne. Dette får lyset til at fremstå som en uafbrudt streng.

Produktspecifikationer

Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5744002529415
Varenr.: 12295

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store172 kr172 krKøb
2WATTOO.DK172 kr172 krKøb
3DetLED.dk172 kr172 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)

PriceData har fulgt prisen på 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) i 87 dage. Den nuværende pris er 172 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 237 cm 8W/m CCT COB-LED strip RA97 - 24V DC, IP20, 608 LED pr. meter, 5mm bred, Til 2x120 cm profil - Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026172 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret