Gå til hovedindhold

vrige 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid

vrigeG9 LED pærerEAN: 5740031806985

Sammenlign priser på 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid
245 kr
Til butik
2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid billede

Produktinformation

Fleksibel RGBW G9 LED-belysning med fjernbetjening Dette sæt med 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer giver dig mulighed for at tilpasse lyset i dit hjem eller værksted efter behov. Pærerne kan skifte mellem forskellige farver og en varm hvid 3000K kulør, hvilket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: G9 LED pærer
EAN: 5740031806985
Varenr.: 24133
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
2 stk. G9 2W RGBW LED prer, RGB + Varm Hvid, inkl. RF fjernbetjening
245 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid
245 kr
Til butik
2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid billede

Produktinformation

RGBW GU9 pære med fjernbetjening, hvor man kan skifte farve. Man kan også dæmpe via medfølgende fjernbetjening. Pæren kan også lyse varm hvid. Alsidig Belysning: RGBW LED pærer giver dig mulighed for at vælge mellem levende farver og blød varm hvid,

Produktspecifikationer

Kategori: G9 LED pærer
EAN: 5740031806985
Varenr.: 24133

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store245 kr245 krKøb
2WATTOO.DK245 kr245 krKøb
3DetLED.dk245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid

PriceData har fulgt prisen på 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid i 87 dage. Den nuværende pris er 245 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 2 stk. G9 2W RGBW LED pærer - Inkl. RF fjernbetjening - Kulør : RGB + Varm Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026245 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret