Gå til hovedindhold

vidaXL 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå

vidaXLMøbler til baby og småbørnEAN: 8721012057258
Pris fra 409 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 26. mar.

Sammenlign priser på 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå
409 kr
Til butik
2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå billede

Produktinformation

Denne bløde 2-personers sofa til børn tilbyder et komfortabelt sted, hvor dit barn kan læse, lege eller tage en lur. Komfortabelt materiale: Plys er meget blødt og komfortabelt, så det er behageligt at røre ved. Det er også slidstærkt og let at rengøre.Aftageligt betræk: Sovesofaens aftagelige betræk med burrebåndslukninger kan nemt tages af og vaskes.Blød og komfortabel oplevelse: Sofaen er fyldt med tykt skum, hvilket giver en blød og behagelig fornemmelse. Ryglænet og de brede armlæn tilbyder god støtte.Sikker og let i vægt: Børnesofaen ikke ingen skarpe hjørner eller hårde kanter, så den er sikker for barnet at bruge. Dit barn kan nemt flytte rundt på den. Godt at vide:Dette produkt er vakuumpakket for at beskytte det under transport. Produktet genfinder sin facon af sig selv, når emballagen fjernes. Farve: AntracitgråMateriale: Blødt plys (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumProduktmål: 94 x 34 x 48 cm (B x D x H)Sædebredde: 70 cmSædedybde: 28 cmSædehøjde fra gulvet: 16 cmArmlænets højde fra gulvet: 31 cmAftageligt betrækMontering/samling påkrævet: Ja Placer IKKE dette produkt i nærheden af et vindue, da det kan bruges som et trin af barnet og få barnet til at falde ud af vinduet; Vær opmærksom på risikoen for åben ild og andre varmekilder i nærheden af produktet; Placer IKKE dette produkt i nærheden af et vindue, hvor snore fra persienner eller gardiner kan kvæle et barn....

Produktspecifikationer

Kategori: Børnemøbler
Vægt: 2.65g
EAN: 8721012057258
Varenr.: 1135225
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
2-personers sofa til børn blødt plys antracitgrå
-14%426 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
2-personers sofa til børn blødt plys antracitgrå billede

Produktinformation

Denne bløde 2-personers sofa til børn tilbyder et komfortabelt sted, hvor dit barn kan læse, lege eller tage en lur. Komfortabelt materiale: Plys er meget blødt og komfortabelt, så det er behageligt at røre ved. Det er også slidstærkt og let at rengøre.

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Møbler til baby & småbørn
EAN: 8721012057258
Varenr.: 9920816054601
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
2-personers sofa til børn blødt plys antracitgrå
429 kr
Til butik
2-personers sofa til børn blødt plys antracitgrå billede

Produktinformation

Denne bløde 2-personers sofa til børn tilbyder et komfortabelt sted, hvor dit barn kan læse, lege eller tage en lur. Komfortabelt materiale: Plys er meget blødt og komfortabelt, så det er behageligt at røre ved. Det er også slidstærkt og let at rengøre.Aftageligt betræk: Sovesofaens aftagelige betræk med burrebåndslukninger kan nemt tages af og vaskes.Blød og komfortabel oplevelse: Sofaen er fyldt med tykt skum, hvilket giver en blød og behagelig fornemmelse. Ryglænet og de brede armlæn tilbyder god støtte.Sikker og let i vægt: Børnesofaen ikke ingen skarpe hjørner eller hårde kanter, så den er sikker for barnet at bruge. Dit barn kan nemt flytte rundt på den. Godt at vide:Dette produkt er vakuumpakket for at beskytte det under transport. Produktet genfinder sin facon af sig selv, når emballagen fjernes. Farve: AntracitgråMateriale: Blødt plys (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumProduktmål: 94 x 34 x 48 cm (B x D x H)Sædebredde: 70 cmSædedybde: 28 cmSædehøjde fra gulvet: 16 cmArmlænets højde fra gulvet: 31 cmAftageligt betrækMontering/samling påkrævet: Ja Placer IKKE dette produkt i nærheden af et vindue, da det kan bruges som et trin af barnet og få barnet til at falde ud af vinduet; Vær opmærksom på risikoen for åben ild og andre varmekilder i nærheden af produktet; Placer IKKE dette produkt i nærheden af et vindue, hvor snore fra persienner eller gardiner kan kvæle et barn.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Børnemøbler
Vægt: 2.65g
EAN: 8721012057258
Varenr.: 1135225
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sove Til Børn Blødt Plys - Antracitgrå / 2-sædet
-31%549 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK409 kr409 krKøb
2DesignShoppen426 kr426 krKøb
3Livera DK429 kr498 krKøb
4BoligRetning549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå

PriceData har fulgt prisen på 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 24% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for 2-personers sofa til børn bl��dt plys antracitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026409 kr17 kr (4%)
3. maj 2026426 kr17 kr (4%)
1. maj 2026409 kr17 kr (4%)
30. apr. 2026426 kr17 kr (4%)
22. apr. 2026409 kr17,14 kr (4%)
21. apr. 2026426,14 kr47,14 kr (12%)
17. apr. 2026379 kr50 kr (12%)
16. apr. 2026429 kr50 kr (13%)
14. apr. 2026379 kr30 kr (9%)
9. apr. 2026349 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret