Gå til hovedindhold

TOPMET 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne

TOPMETKablerEAN: 5901597257554
Pris fra 237,75 krtil 445 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 207,25 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
DIOFLEX Alu profil SMART-IN16 BC3/U4 2m hvid
237,75 kr
Til butik
DIOFLEX Alu profil SMART-IN16 BC3/U4 2m hvid billede

Produktinformation

DIOFLEX Alu profil SMART-IN16 BC3/U4 2m i hvid er en monteringsprofil, der sikrer en effektiv og æstetisk installation af LED-strips. Med en længde på 2 meter og et design i aluminium giver profilen både stabilitet og holdbarhed, samtidig med at den bidra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 5901597257554
Varenr.: 15253951906118
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
2m aluprofil SMART-IN16 BC3/U4 - Hvid lakeret, indbygget, LED skinne
445 kr
Til butik
2m aluprofil SMART-IN16 BC3/U4 - Hvid lakeret, indbygget, LED skinne billede

Produktinformation

Robust indbygget LED-skinne til professionel finish 2m aluprofil SMART-IN16 BC3/U4 er en holdbar løsning til integreret belysning i værkstedet, køkkenet eller på kontoret. Den hvidlakerede aluminiumsprofil giver et diskret og moderne udseende, der falder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TOPMET
Kategori: Indbygget
EAN: 5901597257554
Varenr.: 27822
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne
445 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
2m aluprofil SMART-IN16 BC3/U4 - Hvid lakeret, indbygget, LED skinne
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-NETSALG237,75 kr237,75 krKøb
2MrPerfect DK - LED Mega Store445 kr445 krKøb
3WATTOO.DK445 kr445 krKøb
4DetLED.dk445 kr445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne

PriceData har fulgt prisen på 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne i 162 dage. Laveste pris i perioden er 190,2 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 445 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 237,75 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for 2 meter aluprofil SMART-IN16 BC3/U4, hvid lakeret, indbygget, LED skinne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 2026237,75 kr207,25 kr (47%)
3. mar. 2026445 kr207,25 kr (87%)
3. feb. 2026237,75 kr207,25 kr (47%)
2. feb. 2026445 kr207,25 kr (87%)
14. jan. 2026237,75 kr207,25 kr (47%)
13. jan. 2026445 kr140,68 kr (46%)
7. jan. 2026304,32 kr114,12 kr (60%)
6. jan. 2026190,2 kr47,56 kr (20%)
24. dec. 2025237,76 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret