Gå til hovedindhold

19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg

Pris fra 688 krtil 859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 171 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 688 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS SOHO PRO Series - rack - 9U
688 kr
Til butik
DIGITUS SOHO PRO Series - rack - 9U billede

Produktinformation

Rack kabinet, vægmonterbar, RAL 7035, lysegrå, 9U, 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Kategori: Rack skabe
Artikel nr.: DN-49204
EAN: 4016032493730
Varenr.: 3371299
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-49204 Stativ 9u Vægmonteret Stativ Grå
744 kr
Til butik
Digitus Dn-49204 Stativ 9u Vægmonteret Stativ Grå billede

Produktinformation

Låselåge glasfrontdør giver hurtige visuelle tjek, selv når den er låst Justerbare skinner og dybde passer til switches, patchpaneler og kompakte servere Integreret kabelhåndtering reducerer rod og gør vedligeholdelsen hurtigere Passiv køling og 200° døråbning giver mere støjsvag og nemmere service Vægmonteret design sparer gulvplads og bærer op til 60 kg på sikker vis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Rackkabinetter
Artikel nr.: DN-49204
EAN: 4016032493730
Varenr.: 5020050064
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus SOHO PRO Series Rack Grå
825 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg
839 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg
859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK688 kr727 krKøb
2Dustin DK744 kr830,25 krKøb
3CompuMail DK825 kr825 krKøb
4Boligcenter DK839 kr839 krKøb
5Vivas DK859 kr2.058 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg

PriceData har fulgt prisen på 19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg i 185 dage. Laveste pris i perioden er 688 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 775 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 688 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for 19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for 19" vægmonteret netværksskab DIGITUS SOHO PRO 9U, glasdør, grå, 46 × 54 × 40 cm, 60 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026688 kr56 kr (8%)
12. maj 2026744 kr7 kr (1%)
11. maj 2026737 kr1 kr (0%)
10. maj 2026738 kr3 kr (0%)
9. maj 2026735 kr3 kr (0%)
8. maj 2026732 kr2 kr (0%)
7. maj 2026730 kr2 kr (0%)
6. maj 2026732 kr2 kr (0%)
4. maj 2026730 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026725 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret